Masterm – inwestycje w zgodzie z naturą.

Nasze projekty wyróżniają się naturalną kolorystyką, intrygującą formą, minimalizmem i elegancją.

Planując inwestycje w Masterm wpisujemy się w istniejący krajobraz i to z niego czerpiemy inspiracje. Zapewniamy wysoki komfort życia dzięki obecności zieleni na różnych poziomach naszych inwestycji, a budynki wkomponywujemy w okolicę, tworząc jedną, spójną całość ♾️

Piano 81 – przyszłość w najlepszej aranżacji.

W inwestycji przy ul. Jarochowskiego 81 w Poznaniu zostało na sprzedaż kilka ostatnich lokali o powierzchni od 59 do 91 m2. Piano 81 charakteryzuje kameralny charakter oraz butikowy ton, który docenią osoby szukające nietuzinkowego miejsca do życia w bliskości z miastem.

Aby zapoznać się z ofertą mieszkaniową zachęcamy do odwiedzenia www.piano81.masterm.pl lub do kontaktu:

  1. 798 748 503
  2. 516 140 159
  3. zapytania@masterm.pl

Ostatnie wolne mieszkania w Piano81 czekają na nowych mieszkańców!

Za co pokochacie Piano 81?

Lokalizacja: To miejsce z ciekawą historią, gwarantujące spokój, ale również bliskość miejskiego życia.

Panoramiczne widoki: Oglądajcie piękne zachody słońca z własnego, przestronnego balkonu!

Design wnętrza: Eleganckie i funkcjonalne przestrzenie, z myślą o Waszym komforcie.

Parking: Bezpieczne miejsce dla Waszego samochodu na terenie inwestycji.

POLANKA 21 JUŻ W SPRZEDAŻY!

Nasza nowa inwestycja na Polance zainteresuje wszystkie osoby, które cenią sobie dynamikę i rozwój osobisty.

Lokalizacja mieszkań uwzględnia doskonałe skomunikowanie obszaru oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej

Bliskość zieleni i kameralny charakter budynku sprawiają, że jest to również idealne miejsce dla rodzin z dziećmi

www.polanka21.masterm.pl

Czy wiecie, że przy Dąbrowskiego 58 posadziliśmy 50 drzew i 5500 mniejszych roślin?

Ciekawostek nie koniec!

– ponad 20 drzew ma wysokość powyżej 3 metrów, na tarasie 4 piętra specjalny dźwig ustawiał klona polnego, który ma wysokość przekraczającą 4 metry!

-wśród drzew posadzono m. in. klony polne, klony tatarskie, graby pospolite, biało kwitnące magnolie merrill o rzadko spotykanym półpełnym kwiecie i jabłonie ozdobne, które wiosną będą cieszyć mieszkańców bogatym kwitnieniem,

– w okresie jesiennym ogrody będą licznie zmieniać kolory liści. Na ten okres przypadać będzie najbardziej spektakularna odsłona roślin na tarasach.

– w strefie wejściowej posadzono najprawdziwsze poziomki – smacznego!

Za projekt i realizację prac odpowiedzialna jest firma Ogrody od nowa

DRZWI OTWARTE NA TRÓJPOLU

Już w tę sobotę – 3 października – Drzwi Otwarte na Trójpolu
Jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce na ziemi – wpadnij to sprawdzić!
Czekamy od 10:00 do 14:00 pod numerem 26

BUDOWA INWESTYCJI PIANO81 UL. JAROCHOWSKIEGO 81

Nie zwalniamy tempa! Miło nam poinformować, że na terenie inwestycji przy Jarochowskiego 81 zakończyliśmy etap głębienia wykopu oraz montażu całej, tymczasowej konstrukcji rozparcia ścian szczelinowych. 

Teraz przyszedł czas na zbrojenie płyty fundamentowej, a także montaż kanalizacji oraz uziemienie płyty fundamentowej.

O kolejnych etapach poinformujemy Państwa wkrótce.

BUDOWA INWESTYCJIDĄBROWSKIEGO 58

Zakończyliśmy wykop fundamentowy oraz zbrojenie płyty fundamentowej w segmencie A. Wkrótce zaczynamy betonowanie! Na drugim piętrze gotowe są ściany murowane i żelbetowe; kończymy lanie stropu w klatce schodowej. Aktualnie prowadzimy też prace związane m.in. z wykonaniem ścian murowanych w segmentach B i C oraz wykonaniem stropów (m.in. nad 3 i 4 piętrem częściowo). Dodatkowo pracujemy obecnie nad ścianami murowanymi i żelbetowymi nad drugim piętrem w segmencie B. Wewnątrz budynku wykonujemy m.in. ocieplenie stropu nad garażem, a także ścian murowanych w segmentach B i C. Wymurowaliśmy ściany działowe na parterze segmentu C (niebawem także w części B), pracujemy właśnie nad I piętrem. Rozpoczęliśmy też pracę z wykonaniem izolacji termicznej, a także przeciwwodnej stropu nad garażem w segmencie C i balkonów. Praca wre także na poziomie instalacji mieszkalnych, w tym montażu okien.

NOWA INWESTYCJABALTIC JET

PREMIERA! W Ustroniu Morskim, tylko 15 metrów od morza, w pierwszej linii brzegowej i otoczeniu obszarów Natura 2000 powstanie całoroczny, butikowy apartamentowiec Baltic Jet od Masterm.

Designerski budynek w kształcie jachtu pomieści 108  klimatyzowanych apartamentów z przeszklonymi tarasami, z których roztaczać się będzie nieograniczony widok na morze. Na terenie obiektu powstanie m.in. centrum Wellness&SPA, plac zabaw dla dzieci, sala fitness, a plaża będzie na wyciągnięcie ręki! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

WIELKANOCNE ŻYCZENIA OD ZESPOŁUMASTERM INVESTMENT

Świąt kolorowych, jak pisanki malowanych,
pełnych pogody i rodzinnej atmosfery.

Radości i spokoju, odpoczynku i pojednania!
Niech te Święta przyniosą wytchnienie i nadzieję.

Z okazji tegorocznych Świąt Wielkanocnych, 
cały zespół Masterm Investment składa najserdeczniejsze życzenia

ROŚNIEMY – MOCNIEJ, WYŻEJ, DLA WAS!

Weszliśmy w kolejną fazę budowy inwestycji przy Dąbrowskiego 58. Za nami wykonanie ścian szczelinowych, wykopu oraz położenie fundamentów pod częściami B i C budynku.
To jedne z ważniejszych etapów budowy. Przy gęstej zabudowie miejskiej nie mogliśmy postawić na tradycyjne fundamenty. Aby zabezpieczyć stateczność ścian, wybraliśmy technologię szczelinową. Dzięki niej, roboty ziemne prowadzone są w sposób bezpieczny, ograniczając wpływ na otaczające budynki.
O kolejnych etapach budowy poinformujemy Państwa wkrótce.

TRÓJPOLE WYRÓŻNIONE W KONKURSIE O NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA POZNANIA IM. JANA BAPTYSTY QUADRO

Zaprojektowany przez współpracujące z nami od lat prestiżowe biuro Ultra Architects kameralny kompleks 2 budynków zdobył jedno z dwóch wyróżnień, a więc znalazł się w najlepszej trójce. Jury doceniło “potencjał synergii architektury i natury” i określiło naszą inwestycję “projektem , który w modelowy sposób pokazuje, jak kształtować formę niedrogich, utylitarnych osiedli mieszkaniowych, tworząc dobre i estetyczne środowiska do życia”.

DRZWI OTWARTE NA TRÓJPOLU

Zapraszamy 8 maja na Drzwi Otwarte! Opowiemy o tej wyjątkowej inwestycji i pokażemy ostatnie mieszkania… z rabatem do 20.000 złotych. Taka okazja może się nie powtórzyć

ŚWIĄTECZNA ORGANIZACJA PRACY

W Wigilię nasze biuro jest nieczynne – w końcu wigilijne pyszności same się nie zrobią, a stół sam nie nakryje ???? Jeśli jednak potrzebujecie z nami porozmawiać, śmiało dzwońcie lub piszcie e-maila ????
Udanego świętowania, odpoczynku… i do zobaczenia po Świętach!

EVERGREEN365 W “KSIĘDZE PRZESTRZENI”

Balkonowe i ogrodowe szklarnie mieszkań budynku Evergreen365 od Masterm w “Księdze przestrzeni”,
a konkretnie – w odcinku poświęconym “zielonym numerom”, czyli przykładom architektury ekologicznej, przyjaznej środowisku, odpowiadającej na wyzwania, jakie stawia nam kryzys klimatyczny. Obejrzyjcie!

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

Macie pytania związane z naszymi inwestycjami? Zajrzyjcie do naszego biura na Piątkowskiej 163.

Z łatwością je znajdziecie!

FILM TRÓJPOLE

Zachęcamy do obejrzenia filmu naszej inwestycji Trójpole.

SOKOŁA 1 OD MASTERM W ŚCISŁYM FINALE PRESTIŻOWEJ NAGRODY SARP 2020!

Stowarzyszenie Architektów Rzeczpospolitej Polskiej przyznaje Nagrodę Roku SARP najlepszym polskim budynkom już od 1966. W tym roku do ścisłego finału dostała się jedna z inwestycji Masterm – nowoczesny, pełen zieleni i słońca budynek przy ulicy Sokoła 1. Został on zaprojektowany przez prestiżowe i utytułowane biuro architektoniczne Ultra Architects z Poznania. Można więc powiedzieć, że nominacja i obecność w finale nagrody SARP to na wskroś poznański sukces. Ostatecznego zwycięzcę i laureata nagrody poznamy jeszcze w październiku.

MASTERM NA TARGACH MTP

Chcesz porozmawiać o swoim wymarzonym mieszkaniu?
Odwiedź stoisko A6 podczas @Targi Mieszkaniowe – 26 i 27 września na @mtp.
Chętnie opowiemy nie tylko o pełnym zieleni Trójpolu z ogrodami na dachu, lecz także o naszych nowych inwestycjach!

TRÓJPOLE – JESZCZE WIĘCEJ ZIELENI I STYLOWYCH ELEMENTÓW WYKOŃCZENIA

Inwestycja na poznańskim Trójpolu – zgodnie z zapowiedzią – zazielenia się coraz mocniej!
Na tarasy, balkony, a nawet dachy trafiają coraz to nowe rośliny. Zobaczcie, jak pięknie się prezentują! Jednocześnie dopieszczamy także części wspólne i okolice budynku, by mogły cieszyć oko nowych mieszkańców. Zbliża się koniec wyjątkowej przygody i budowy prawdopodobnie najbardziej zielonej inwestycji w Poznaniu. Breloczki do kluczy już na Was czekają!

EVERGREEN365 DOCENIONE W PRESTIŻOWYM KONKURSIE!

Jedna z naszych inwestycji, Evergreen365, została wyróżniona w tegorocznym konkursie o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro. Jury doceniło świetną, modernistyczną architekturę naszego budynku oraz to, jak doskonale wpisuje się w swoją okolicę. Inwestycję projektowała pracownia architektoniczna Insomia.
Jesteśmy dumni i zmotywowani do dalszej pracy!

NOWA INWESTYCJABALTIC JET

Zapraszamy na nasze stoisko A6 podczas Targów Mieszkań i Domów na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 12-13 marca nasi specjaliści czekają na Ciebie, by zaprezentować nasze aktualne inwestycje m.in. Dąbrowskiego 58 oraz Piano 81.

TRÓJPOLE – JESZCZE WIĘCEJ ZIELENI I STYLOWYCH ELEMENTÓW WYKOŃCZENIA

Inwestycja na poznańskim Trójpolu – zgodnie z zapowiedzią – zazielenia się coraz mocniej!
Na tarasy, balkony, a nawet dachy trafiają coraz to nowe rośliny. Zobaczcie, jak pięknie się prezentują! Jednocześnie dopieszczamy także części wspólne i okolice budynku, by mogły cieszyć oko nowych mieszkańców. Zbliża się koniec wyjątkowej przygody i budowy prawdopodobnie najbardziej zielonej inwestycji w Poznaniu. Breloczki do kluczy już na Was czekają!

MASTERM – GENERALNY WYKONAWCA ST_ART PIĄTKOWO

Na placu budowy ST_ART Piątkowo, gdzie pełnimy funkcję Generalnego Wykonawcy, koordynując pracę ponad 120 pracowników różnych branż, zakończyliśmy właśnie prace konstrukcyjne. Po kilku miesiącach ciężkiej i odpowiedzialnej pracy imponująca, bo składająca się z aż 15 pięter i dwupoziomej hali garażowej inwestycja osiagnęła wreszcie stan surowy! Tę wielką chwilę Inwestor przypieczętował w tradycyjny sposób, wieszając okazałą wiechę. Mamy nadzieję, że szczęście, które sprzyjało naszej pracy, będzie sprzyjać także przyszłym mieszkańcom. A my czekamy na kolejne wyzwania!

POZNAJ GREEN SQUARE – NASZĄ NOWĄ INWESTYCJĘ W ŚWINOUJŚCIU

Na placu budowy ST_ART Piątkowo, gdzie pełnimy funkcję Generalnego Wykonawcy, koordynując pracę ponad 120 pracowników różnych branż, zakończyliśmy właśnie prace konstrukcyjne. Po kilku miesiącach ciężkiej i odpowiedzialnej pracy imponująca, bo składająca się z aż 15 pięter i dwupoziomej hali garażowej inwestycja osiągnęła wreszcie stan surowy! Tę wielką chwilę Inwestor przypieczętował w tradycyjny sposób, wieszając okazałą wiechę. Mamy nadzieję, że szczęście, które sprzyjało naszej pracy, będzie sprzyjać także przyszłym mieszkańcom. A my czekamy na kolejne wyzwania!

NASI WSPÓŁPRACOWNICY Z PRESTIŻOWYM WYRÓŻNIENIEM

Nagrodę Baptysty Quadro dla najlepszego budynku w Poznaniu w roku 2016 za biurowiec Za Bramką otrzymało biuro Ultra Architects. Jest nam tym bardziej miło, gdyż poznańscy architekci zaprojektowali również nasze inwestycje Sokoła 1 oraz Na Fabrycznej, które są właśnie na etapie budowy.

Jak pracować, to z najlepszymi.

PROJEKTANCI ULTRA ARCHITECTS

Projektanci Ultra Architects, z którymi współpracujemy, trafili do finału
prestiżowego konkursu World Architecture Festival 2017. Projekt siedziba
Wiadomości Wrzesińskich już wkrótce stanie do walki w kategorii Office –
Completed Buildings

SOKOŁA NA TARGACH MTP

W dniach 15 i 16 października 2016, gościliśmy na Targach Mieszkań i Domów zorganizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Jak co roku czas upłynął nam na przesympatycznych i konkretnych rozmowach, obserwacji oferty mieszkaniowej branży i nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy wreszcie oficjalnie zaprezentować naszą najnowszą inwestycję – Sokoła 1 – nowoczesny kompleks słonecznych mieszkań w świetnej lokalizacji.

DO TRZECH PREZENTÓW SZTUKA!

Wybierając jedno z ostatnich mieszkań na Słowiańskiej mogą Państwo zdecydować, jaki prezent sprawi Państwu największą radość.

MASTERM W GRONIE EKSPERTÓW DEBATY O PROGRAMIE MDM

Pod koniec listopada w poznańskiej siedzibie “Wyborczej” odbyła się debata na temat działającego od ponad półtora roku, a niedawno gruntownie zmodyfikowanego programu rządowych dopłat “Mieszkanie dla młodych”. Jak przebiegała i co sądzą o programie poznańscy deweloperzy, przeczytajcie sami

KONFERENCJA Z UDZIAŁEM MASTERM

Miło nam poinformować, że Pan Przemysław Silski, Prezes Grupy Masterm otrzymał zaproszenie do wziącia udziału w konferencji „Dokąd zmierzają polskie miasta – jak wykorzystały 25 lat samorządności? Projekt Pracownia miast 2014-2015”, zorganizowanej w ramach Forum Debaty Publicznej 14 kwietnia 2015. To dla nas ogromne wyróżnienie, świadczące o docenieniu roli naszej firmy na rynku deweloperskim oraz wpływie naszych inwestycji na kształtowanie przestrzeni publicznej.

DEBATA DEWELOPERÓW I WŁADZ MIASTA

20 maja 2014 w redakcji Gazety Wyborczej odbyła się debata „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu a ład urbanistyczny”.
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele najważniejszych firm deweloperskich, wśród nich Masterm Investment reprezentowany przez Przemysława Silskiego, władz miasta Poznania i środowiska poznańskich architektów.
Celem było wspólne ustalenie, w jakim stopniu kształtowanie tkanki miejskiej zależy od prywatnych inwestorów, a także jaki wpływ – w sytuacji braku planów zagospodarowania przestrzennego – mają na to władze samorządowe.
Artykuł podsumowujący spotkanie można przeczytać tutaj.

SŁOWIAŃSKA W OBIEKTYWIE

Mamy przyjemność zaprezentować Słowiańską NOVĄ w obiektywie Anny Gregorczyk – fotografa i promotora architektury. Prawda, że piękna?

OSTATNIE MIESZKANIA NA SŁOWIAŃSKIEJ

W budynku przy ul. Słowiańskiej zostały już tylko trzy przestronne mieszkania i atrakcyjny lokal użytkowy na parterze.
To ostatnia szansa, aby nabyć własne M w fantastycznej lokalizacji.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia lokali.

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Informujemy, że Biuro Sprzedaży Mieszkań zostało przeniesione do budynku przy ul. Słowiańskiej 36A – lokal nr 17, III piętro.

Serdecznie zapraszamy

SŁOWIAŃSKA NOVA NA UKOŃCZENIU

Generalny zakres prac budowlanych Słowiańskiej NOVEJ został zakończony. Rozpoczynają się prace odbiorowe.
Budynek idealnie wkomponował się w otoczenie, wyróżniając się jednocześnie niebanalną formą i odświeżając krajobraz ulicy Słowiańskiej.

CORAZ BLIŻEJ ZAKOŃCZENIA BUDOWY SŁOWIAŃSKIEJ NOVY

Prace na zewnątrz i wewnątrz budynku wielkimi krokami zmierzają ku końcowi. Trwają prace związane z drogą dojazdową oraz otoczeniem inwestycji. Zamontowane zostało oświetlenie na klatkach schodowych, balustrady, częściowo osprzęt elektryczny w mieszkaniach.

DRZWI OTWARTE NA SŁOWIAŃSKIEJ

Podczas Drzwi Otwartych, które odbędą się 8 czerwca 2013 w godzinach 10:00-15:00 chcemy zaprezentować Państwu ostatnie dwanaście mieszkań, które pozostały w ofercie Słowiańskiej NOVEJ oraz pokazać postępy budowy, która wielkimi krokami zbliża się do końca.
Będzie można również skorzystać z porad projektanta wnętrz, który podpowie, jak z pomysłem urządzić wybrane lokum, niezależnie od tego, czy jest to kompaktowe mieszkanie dwupokojowe czy otwarta przestrzeń o powierzchni 90m2.

ZAAWANSOWANIE PRACE ZAKOŃCZONE

W mieszkaniach na Słowiańskiej trwają prace malarskie oraz montaż skrzydeł drzwiowych. Na balkonach układane są deski tarasowe, które pięknie prezentują się na dużych powierzchniach. Wykonywane są także wypełnienia balustrad. Wokół budynku rozpoczęły się roboty brukarskie.

SŁOWIAŃSKA NOVA W PEŁNEJ ODSŁONIE

Zniknęło rusztowanie zasłaniające bryłę budynku przy ul. Słowiańskiej 36. Elewacja wykonana ze szczególną dbałością o detale pięknie prezentuje się w otoczeniu zieleni.

POSTĘP BUDOWY

Elewacje szczytowe Słowiańskiej NOVEJ zostały odsłonięte. Wewnątrz budynku trwają zaawansowane prace płytkarskie.

DRZWI OTWARTE NA SŁOWIAŃSKIEJ

13 kwietnia 2013 w godzinach 10-15 serdecznie zapraszamy na pierwsze Drzwi Otwarte Słowiańskiej NOVEJ
Oprócz zapoznania się z dostępną ofertą mieszkań będą Państwo mogli skorzystać z porad dotyczących finansowania zakupu nieruchomości. Dodatkowo dla odwiedzających przewidujemy vouchery na indywidualną konsultację układu i wyposażenie mieszkania z architektem wnętrz. 
Warto wybrać się w sobotę na Słowiańską 36 i na własne oczy zobaczyć budynek nagrodzony za Najciekawszy Projekt Architektoniczny w Polsce.

SŁOWIAŃSKA NOVA OCIEPLANA

Na Słowiańskiej trwają prace związane z ociepleniem budynku, a także tynkowaniem ścian wewnętrznych. Zamontowane okna i zmieniająca się elewacja powodują, że bryła budynku coraz bardziej przypomina tę z wizualizacji.

SŁOWIAŃSKA NOVA OSZKLONA

W budynku zostały zamontowane okna – na czwartym piętrze drewniane, na pozostałych piętrach pvc. Trwają także prace związne z ociepleniem elewacji.

SŁOWIAŃSKA PRACE INSTALACYJNE

Prace na Słowiańskiej 36 przeniosły się do wnętrza budynku. Po wykonaniu ścian działowych w mieszkaniach, końcowi dobiega obecnie rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej,elektrycznej i centralnego ogrzewania. Rozpoczął się również montaż stolarki okiennej.

UKOŃCZENIE KONSTRUKCJI BUDYNKU

Konstrukcja budynku przy ul. Słowiańskiej 36 została ukończona. Z tej okazji na najwyższym elemencie budynku zawisła wiecha, która symbolizuje zakończenie ważnego etapu budowy

POSTĘP BUDOWY

Trwają prace nad drugim piętrem budynku przy ul. Słowiańskiej – w części B rozpoczęliśmy strop nad drugim piętrem, w części A powstają jego ściany.

MASTERM WŁĄCZA SIĘ W ZYCIE MIESZKAŃCÓW WINOGRADY

Budując fragment przyszłości, jakim będzie Słowiańska NOVA, pamiętamy także o przeszłości i wspieramy przedsięwzięcie Rady Osiedla Stare Winogrady i Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu “Mieszkańcy Winograd patronami listopadowej lekcji historii”. 
Mieszkańcy dzielnicy, w której krajobraz i historię wpisane są najważniejsze wydarzenia z walk o wolność ojczyzny dbają o kultywowanie tradycji i przekazywanie jej młodemu pokoleniu. Służyć tej szczytnej idei będzie inscenizacja historyczna będąca widowiskiem zdarzeń sprzed 94 lat z udziałem Stowarzyszenia ODWACH. Odbędzie się ona w poniedziałek 12 listopada 2012 roku o godz. 11:00 w fosie przy Bramie Polnej na poznańskiej Cytadeli. Zapraszamy do wzięcia udziału.

SŁOWIAŃSKA NOVA POSTĘP BUDOWY

Strop parteru został już częściowo wykonany i niebawem rozpoczną się prace nad ścianami pierwszego piętra.

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Stan zerowy na Słowiańskiej prawie ukończony, widać już także ściany parteru. Budynek pnie się w górę w fantastycznym tempie.

SŁOWIAŃSKA NOVA OSIEDLE BAJKOWE

W weekend 8-9 września 2012 zapraszamy do hali nr 3 MTP, gdzie odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Naszym aktualnym inwestycjom będzie można przyjrzeć się bliżej na stoisku nr H7.

SŁOWIAŃSKA NOVA UL. SŁOWIAŃSKA 36

Rozpoczęły się prace budowlane na terenie inwestycji Słowiańska NOVA.

Market  “Słowianin” przeszedł do historii, a w jego miejscu powstanie nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy.